ورزش ,شهرستان ,جمعه ,امام ,اداره ,پیشوا ,امام جمعه ,ورزش وجوانان ,اداره ورزش ,شهرستان پیشوا ,مهدی طاهری ,جمعه شهرستان پیشوا

دیدار سید مهدی طاهری با امام جمعه شهرستان پیشوا

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا ، صبح امروز سید مهدی طاهری سرپرست اداره ورزش وجوانان باتفاق محسن بوربور معاون این اداره با حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه این شهرستان ملاقاتی صمیمی داشتند.

در جریان این دیدار سرپرست اداره ورزش وجوانان پیشوا از اهتمام و حمایت امام جمعه در خصوص اجرای فعالیت های ورزشی در سطح شهرستان تقدیر ویژه نمود و وجود وی را با توجه به ورزشکار بودن و ورزش دوستی ایشان را فرصتی مغتنم برای ورزش منطقه دانست.

در ادامه رحمتی نیا نیز ضمن دعای خیر برای کلیه خادمین مردم در دستگاهها و ارگانهای دولتی افزود: جای خرسندی دارد که فردی دلسوز و از جنس ورزش و بومی شهرستان عهده دار این مسئولیت سنگین و خطیر شده و با توجه به تاکیدات قبلی خواستار هدایت کلیه امکانات و پتانسیل ادارات دولتی جهت اعتلای به قرآن و فرامین الهی می باشم.

امام جمعه شهرستان پیشوا تصریح کرد: بحمدالله اداره ورزش وجوانان دارای نقاط قوت خوبی در منطقه است و میطلبد مسئولان عزیز در این اداره با تلاش مضاعف کلیه توان خود را در جهت رونق بخشی و جذب جوانان به مساجد و فریضه الهی نماز بکار گیرند.

گفتنی است در این دیدار پیشنهادات و راهکارهایی از قبیل فعال سازی ورزش مساجد و تشکیل هیئت ورزش مساجد ، برگزاری اختتامیه مسابقات فرهنگی ورزشی مختلف در ساعات قبل از اذان و اهدا جوایز آن در نمازهای جماعت و تقدیر و تجلیل از ورزشکاران در نماز پرصلابت جمعه و... توسط امام جمعه ورزشی این شهرستان ارائه و مورد استقبال طاهری قرار گرفت.

                                          

 

منبع اصلی مطلب : اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
برچسب ها : ورزش ,شهرستان ,جمعه ,امام ,اداره ,پیشوا ,امام جمعه ,ورزش وجوانان ,اداره ورزش ,شهرستان پیشوا ,مهدی طاهری ,جمعه شهرستان پیشوا
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : دیدار سید مهدی طاهری با امام جمعه شهرستان پیشوا