کشتی ,تهران ,استان ,پیشوا ,شهرستان ,مسابقات ,استان تهران ,شهرستان پیشوا ,جواز ورود ,مسابقات کشوری ,هیئت کشتی ,کشتی فرنگی نوجوانان ,کشتی شهرستان

بازهم افتخاری دیگر بر پیشانی ورزش شهرستان پیشوا:

                                  جواز ورود به تیم استان تهران برای فرنگی کاران پیشوایی

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی شهرستان پیشوا و به نقل از سید محمد حسینی ، در مسابقات مرحله دوم کشتی فرنگی نوجوانان استان تهران که سه نفر از ورزشکاران شهرستان پیشوا حضور یافته بودند ؛ علی اشتری ، حسین اصفهانی و محمدمهدی هداوند جواز ورود به تیم استان تهران برای شرکت در مسابقات کشوری را بدست آوردند.

رئیس هیئت کشتی شهرستان پیشوا در ادامه تصریح کرد: با توجه به تمرینات و زحمات مستمر سید مهدی طاهری که از مربیان باسابقه کشتی می باشد ؛ خوشبختانه در مسابقات انتخابی استان تهران که در سالن انقلاب شهرستان شهریار برگزار شد ؛  6 نفر برتر هر وزن مرحله اول به مصاف هم رفتند که سرانجام کشتی گیران پیشوایی با بکارگرفتن فنون و آموزش های مربی خود ؛ توانستند از سد حریفان سرسخت گذشته و مقام اول را در سه وزن برای ورزش پیشوا به ارمغان آورند.

 حسینی در خاتمه تصریح کرد: در این دوره از رقابت ها که از کمیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود ؛  علی اشتری در وزن kg 46 ،حسین اصفهانی در وزن kg  50  و محمدمهدی هداوند در وزن kg 58  هر سه مقام اول را کسب و جواز ورود به تیم استان تهران جهت شرکت در مسابقات کشوری کشتی فرنگی نوجوانان را کسب نمودند.

شایان ذکر است این مسابقات کشوری کشتی فرنگی نوجوانان از 20 آبان سالجاری در خانه کشتی تهران برگزار خواهد شد.

این گزارش می افزاید شهرستان پیشوا در رشته کشتی دارای دیرینه ای 20 ساله است که بحمدالله با اتحاد مربیان و هیئت کشتی و تلاش پی درپی ایشان از سال 92 با حمایت اداره ورزش وجوانان جریانی تازه در رشد و ترقی ورزشکاران و ورزش کشتی در مراحل استانی و کشوری  آغاز شده است .

منبع اصلی مطلب : اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
برچسب ها : کشتی ,تهران ,استان ,پیشوا ,شهرستان ,مسابقات ,استان تهران ,شهرستان پیشوا ,جواز ورود ,مسابقات کشوری ,هیئت کشتی ,کشتی فرنگی نوجوانان ,کشتی شهرستان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : جواز ورود به تیم استان تهران برای فرنگی کاران پیشوایی