ورزش ,شهرستان ,اداره ,پیشوا ,تربیت ,وجوانان ,اداره ورزش ,ورزش وجوانان ,هفته تربیت ,شهرستان پیشوا ,محسن خادمی ,وجوانان شهرستان پیشوا ,ورزش وجوان

گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش توسط مسئولان پیشوایی

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا ، همزمان با فرا رسیدن اولین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش ، مسئولان ادارات این شهرستان به اتفاق پرسنل خود با محسن خادمی دیدار کردند.

بنا براین گزارش ، صبح امروز یحیی بامری رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیشوا با حضور در اداره ورزش وجوانان ، ضمن تسلیت ایام عزاداری شهادت حضرت امام حسین (ع) ؛ فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را گرامی داشته و از همکاری دو دستگاه در سطح منطقه تقدیر ویژه ای به عمل آورد.

این گزارش می افزاید: در نشستی دیگر که در دفتر رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا انجام شد ؛ تاجیک رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان به اتفاق قارونی وبوربور معاونین این اداره با محسن خادمی دیدار کردند.

تاجیک در این نشست ضمن گرامیداشت روز تربیت بدنی و ورزش افزود: جمعیت هلال احمر و اداره ورزش و جوانان از مهمترین ادارات هر شهرستان می باشند که مستقیما با جوانان و ورزشکاران سروکار دارد و می بایست طی سال با برنامه ای مدون و یکپارچه جهت پرنمودن اوقات فراغت ایشان قدم بردارند.

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا نیز در این نشست گفت: جای خرسندی دارد که در شهرستان مقدس پیشوا مسئولان ورزش دوست هستند و فرا رسیدن این روز مهم در تقویم کشور را گرامی می دارند و امیدوارم با تعامل کلیه دستگاهها و ادارات با ورزش وجوانان ؛ در حمایت از ورزشکاران جهت اعزام به مسابقات تیمی و انفرادی در سطوح کشوری و ملی و بین المللی موفق عمل نماییم.

گفتنی است در پایان پس از بحث و تبادل نظر ؛ لوح سپاسی توسط جمعیت هلال احمر پیشوا به محسن خادمی و به نمایندگی از جامعه ورزش اهداء شد.

 

منبع اصلی مطلب : اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
برچسب ها : ورزش ,شهرستان ,اداره ,پیشوا ,تربیت ,وجوانان ,اداره ورزش ,ورزش وجوانان ,هفته تربیت ,شهرستان پیشوا ,محسن خادمی ,وجوانان شهرستان پیشوا ,ورزش وجوان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش توسط مسئولان پیشوایی